Before I Die 0.1

3. února 2016 v 8:50 | mumbi |  dreams

1. Strašně, strašně, strašně moc bych chtěla na nějakou výletní plavbu. Nejvíc mě na to nalákal asi seriál, na který jsem kdysi koukala, Sladký život na moři (myslím, že netřeba představovat). Kdo by to nebral, žít na lodi a plout po světě? :-) Ale i když bych řekla, že mám pro strach uděláno, filmy na mě zanechaly stopy obav. Potopení. Vlastně nejenom filmy, když sledujete zprávy, tak víte, že se lodě potápějí, aniž by to dirigovali nějací režiséři, za zisku obrovských prachů. Vždycky budu mít obrovský respekt k oceánu, ale bylo by to nádherné být při západu slunce někde middle of the nowhere, no ne? :-)

cruise, bucket list, and before i die image


2. Vlastně mě Itálie a natož Řím nikdy moc nelákali. Ale při prohlížení ségřiných fotek, která tam už dvakrát byla, a při vaší touze cestovat, se ve Vás něco zlomí. Evropu mám docela procestovanou, ale i když Řím nebo Florencie celkově nikdy nebyly na mém listu přání, jednou bych se tam ráda zajela podívat, a navíc, ochutnat jejich italskou zmrzlinu. Prý je opravdu báječná!

bucket list, italy, and travel image

3. Přestěhovat se. I když Česko po stránce krajinné vážně, vážně miluju, stejně bych se chtěla odstěhovat. Vždyť se přece říká, že všude dobře, doma nejlíp, ne? Vždy se rádi vracíte do své domoviny. I když si to moc lidí o mne nemyslí, jsem velmi cestovatelský typ. Kdybych mohla, nezůstala bych doma ani o minutu víc, sedla do auta, jela na letiště a koupila si letenku snad kamkoliv. Vážně. A ohledně mých oblíbených destinací, bych se rozhodla asi pro Ameriku, a to konkrétně pro Colorado, anebo Havaj, protože tohle jsou dva trošku protiklady pro mě. Ale o tom někdy jindy.

country, Move, and before i die image

4. Souvisí s bodem nad ↑. Surfování. Co já bych dala za to, vyrazit do Francie či Portugalska na Surf Camp, anebo rovnou odletět do Honolulu a na Waikiki se učit sjíždět vlny při západu slunce. Sním už o tom nějakou tu dobu a vážně bych ráda to jednou zrealizovala. Co je špatného na životě surfaře? Vůbec nic, má všechno, co může chtít. Cestuje po světě, surfuje a užívá si života. Paráda, ne? :-)

surf, before i die, and summer image

5. Další můj mega sen, o kterém sním už odmala, kdy jsem viděla Velkého Joe (neptejte se, prostě bezva film!). Afrika je pro mě taková země zaslíbená, ano, i přes všechno co tam je, bych se tam ráda vydala. Nakoupila bych plno věcí a všechno jim to dala. Kdysi jsem byla v divadle, kde manželé vyprávěli o svých cestách po Africe a jakou radost měli, když jim něco dali. Jedna žena, které darovali triko, prý byla tak nadšená, že s tím tričkem pobíhala okolo chatek a strašně se usmívala. Prostě tak krásnej pocit za ně. :-) A vězte, že bych udělala hodně věcí, abych těmhle roztomilejm capartům pomohla k úsměvu a krásnému životu! :-)

child, africa, and help image

 


Komentáře

1 Dee Dee | Web | 3. února 2016 v 9:10 | Reagovat

Já Ti ten Řím můžu rozhodně doporučit :)
Byla jsem tam 2x a vždycky to ve mne nechalo nějaké krásné vzpomínky :)

2 buttercup♡ buttercup♡ | Web | 3. února 2016 v 16:37 | Reagovat

ahhh, miluju before i die články. doufám, že jich tu v budoucnu najdu víc :)♥
odstěhovat se do jiné země máme rozhodně společné, jenom jsme si vybraly trošku jiné destinace. :D
v Římě jsem nebyla, ale co jsem slyšela, rozhodně je to tam nádherné, aby taky ne. :D

3 Sandra Sandra | Web | 5. února 2016 v 22:57 | Reagovat

Rím by bol asi prvé (oki druhé,až po Anglicku:D) miesto,kam by som s radosťou išla! mne sa neskutočne páčia tie rôzne pamiatky a vidieť to naživo,proste paráda!
dúfam,že ti všetko v budúcnosti pekne výjde!:)♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama