Únor 2016

Oh Honey: Sugar, You

28. února 2016 v 19:31 | mumbi |  lovelythings


C i t á t y . cestování 0.1

7. února 2016 v 9:09 | mumbi |  motivaceinspirace

☼ Cesta je cíl.

☼ Nelituji žádného dne, kdy jsme byli na cestách!

☼ Probudit se sám v cizím městě patří k těm nejkrásnějším zážitkům.

☼ Neříkej mi, jaké vzdělání máš. Řekni mi, jak velkou část světa jsi viděl.

☼ Opravdová cesta nikdy nekončí, cíl je vždy za další řekou, balvanem či horou. Vždy existuje ještě jedna cesta, po které lze pokračovat, jedna další fata morgana, kterou lze prozkoumat.

☼ Cestuji, protože mi to umožňuje uvědomit si, kolik jsem toho ještě neviděl, kolik toho nikdy neuvidím a kolik ještě potřebuji vidět.
☼ Cestování je život.
☼ Se svou duší mohu mluvit pouze když se společně s ní toulám poušťmi, městy, či horami.

☼ Možná musíte nejprve odjet, aby se vám začalo stýskat. Možná musíte cestovat, abyste si uvědomili, jak úžasné je místo, ze kterého jste vyšli.
☼ Nikdy neváhejte vyrazit daleko, za všechna moře, za všechny hranice, země či víry.

Before I Die 0.1

3. února 2016 v 8:50 | mumbi |  dreams

1. Strašně, strašně, strašně moc bych chtěla na nějakou výletní plavbu. Nejvíc mě na to nalákal asi seriál, na který jsem kdysi koukala, Sladký život na moři (myslím, že netřeba představovat). Kdo by to nebral, žít na lodi a plout po světě? :-) Ale i když bych řekla, že mám pro strach uděláno, filmy na mě zanechaly stopy obav. Potopení. Vlastně nejenom filmy, když sledujete zprávy, tak víte, že se lodě potápějí, aniž by to dirigovali nějací režiséři, za zisku obrovských prachů. Vždycky budu mít obrovský respekt k oceánu, ale bylo by to nádherné být při západu slunce někde middle of the nowhere, no ne? :-)

cruise, bucket list, and before i die image

H O M E S . 1

1. února 2016 v 18:04 | mumbi |  homes
Přidávám něco, leč trochu nezáměrného, ale nakonec jsem se rozhodla, že by to konec konců mohla být další rubrika.
Určitě každý rád vybírá interiér svého nového baráčku, nebo se jen třeba chystá na rekonstrukci svého současného sídla. Co se týče mě, já se v tom vždycky vyžívám. Vlastně, kdybych mohla, tak bych si postavila svůj vlastní domeček, přesně podle mě, haha:).
Takže přidávám pár krásných obrázků, které se mi vzhledově opravdu líbí a třebas si tu někdo najde i nějakou tu inspiraci! :-)

home and house image